Четвер, 18.04.2024, 08:03
Нове на сайті Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Оновити Нові повідомлення · Особисті повідомлення Особисті повідомлення() · Відомості про учасників форумуУчасники · Читаємо правила форумуПравила форуму · Знайти на форуміПошук · Підписатися на отримання новинRSS · Тільки для VIP-користувачівПриватний форум ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Молодіжний форум » Моє хоббі » ЩО МЕНІ В ЖИТТІ ЦІКАВО?
ЩО МЕНІ В ЖИТТІ ЦІКАВО?
kravaДата: Неділя, 15.01.2012, 21:08 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 9
« 0 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (kotik147)
Маю металошукач, з Ваших повідомлень, однозначно зрозуміло Ви чітко знаєте, де копати.

Мабуть, ямки зариваєте і мусор за собою забираєте???
 
ViktorДата: Неділя, 15.01.2012, 23:33 | Повідомлення # 32
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Quote (krava)
Мабуть, ямки зариваєте і мусор за собою забираєте???

Ставищанская земля полна загадок. Это не значит, что в ней зарыты сокровища. Но не думаю, что находки старины можно назвать мусором.


Санкт-Петербург
 
kravaДата: Понеділок, 16.01.2012, 18:40 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 9
« 0 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (Viktor)
Ставищанская земля полна загадок. Это не значит, что в ней зарыты сокровища. Но не думаю, что находки старины можно назвать мусором.

Вибачте,але ви мене не правильно зрозуміли.... "находки старины", забирають,це точно,а все остальне копане залишають на поверхності - то є "мусор"...
а знахідок,тут і справді хватає...от жалко,що не всі копарі дотримуються правил "копарського" етикету...
 
ViktorДата: Вівторок, 17.01.2012, 09:56 | Повідомлення # 34
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Quote (krava)
Вибачте,але ви мене не правильно зрозуміли....

Ну для начала, для того чтоб собирать мусор, не нужен металлоискатель. Если мусором называть выкопанные кости, то это не самое лучшее сравнение. Я вообще не сторонник разрытия захоронений. Хотя где можно, предположительно, покопать, я догадываюсь, и это я обсудил с kotik147 при личной встрече.
Что касается «правил "копарського" етикету», то это сложное понятие и изначально не всегда законное. Конечно, хорошо бы, чтоб при Краеведческом музее или при Доме юношеского творчества, была организована добровольная и официальная группа, которая могла бы исследовать археологическую историю Ставищенского края. Как это, например, сделано в Тараще.


Санкт-Петербург
 
kravaДата: Середа, 18.01.2012, 19:43 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 9
« 0 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (Viktor)
Что касается «правил "копарського" етикету», то это сложное понятие и изначально не всегда законное.

Це поняття далеко "не сложное",і шо тут законного,коли потрібно себе вести по-людськи...Я думаю не важко загорнути після себе яму, і забрати в карман кусок викопаної проволки чи фольги (ось це я називаю мусор,який треба за собою забирати),а не кинути туди ж звідки викопав і пішов далі.. попадались ще мені екземпляри, які копають по посіяному полі,які зневажають людьський труд.....
.
Quote (Viktor)
Если мусором называть выкопанные кости

А щодо захоронень,так там взагалі копати не можна!!! Але находяться і такі любітєлі...такі люди самі себе не поважають...)
Quote (Viktor)
официальная группа, которая могла бы исследовать археологическую историю

Це вже професійне заняття,а пошук за допомогою металодетектора вважається "хобі"...і про це не потрібно забувати, щоб до цього суспільство ставилося нормально, потрібно дотримуватися тих принципів про які я писав вище..
 
ViktorДата: Четвер, 19.01.2012, 11:25 | Повідомлення # 36
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Quote (krava)
Це поняття далеко "не сложное",і шо тут законного

Понятие, откопал – закопай, не является этикетом, хотя безусловно в этот этикет входит. Ну а что тут законного, поясняет Верховная Рада:
«Верховная Рада установила, что незаконное проведение археологических разведок, раскопок, других земельных или подводных работ на объектах археологического наследия карается штрафом до 100 необлагаемых налогом минимумов доходов граждан (1700 гривен) либо ограничением или лишением свободы сроком до двух лет.
Кроме того, парламент установил, что умышленное незаконное уничтожение и повреждение объектов культурного наследия и их частей карается штрафом до 150 не облагаемых налогом минимумов (2550 гривен), либо ограничением или лишением свободы сроком до трех лет, с лишением права заниматься определенной деятельностью на тот же срок, а те же действия в отношении объектов культурного наследия национального значения - лишением свободы на срок до пяти лет.
В случае если указанные действия совершены с целью поиска движимых предметов, происходящих из объектов археологического наследия, то они караются лишением свободы на срок от двух до пяти лет». (Источник: kladoiskatel.kiev.ua).

Quote (krava)
Це вже професійне заняття,а пошук за допомогою металодетектора вважається "хобі"

Посмею не согласиться. Поиск с помощью металлоискателя может быть как профессиональным, так и любительским. Да и сами металлоискатели и другие приспособления, рассчитаны как на профессионалов, так и тех, кто считает это своим хобби, как по цене, так и по техническим характеристикам.


Санкт-Петербург
 
kravaДата: Четвер, 19.01.2012, 20:01 | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 9
« 0 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Я це перечитував сам уже не раз..ключові слова" на объектах археологического наследия"...і цьому присвячена не одна тема дискусій на різних форумах...

Quote (Viktor)
Посмею не согласиться. Поиск с помощью металлоискателя может быть как профессиональным, так и любительским. Да и сами металлоискатели и другие приспособления, рассчитаны как на профессионалов, так и тех, кто считает это своим хобби, как по цене, так и по техническим характеристикам.

Якщо я куплю собі професійний металошукач за 10000$,то я не стану професіоналом...і це не буде моєю професією...
 
ViktorДата: П`ятниця, 20.01.2012, 10:34 | Повідомлення # 38
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Quote (krava)
Якщо я куплю собі професійний металошукач за 10000$,то я не стану професіоналом...і це не буде моєю професією...

Не стоит зарекаться, иногда хобби переходит в профессию. Тем более что от хорошего оборудования всегда получаешь удовольствие в работе.


Санкт-Петербург
 
ViktorДата: Середа, 08.02.2012, 16:12 | Повідомлення # 39
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Нашёл сайт человека, коллекционирующего значки по теме «Населенные Пункты Советского Союза» уже около 40 лет. В разделе Украина → Киевская область, я нашёл следующие значки:
    

Вот только интересно, от какой даты отсчитывали 375 лет, факт образования Ставище?

Кому интересно, можете зайти на сайт:
https://u.to/EVNvAQ


Санкт-Петербург
 
everestbrokДата: Понеділок, 30.10.2017, 17:21 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Початківець
Повідомлень: 1
« 0 »
Країна: Україна
Статус: :-(
фотографую

Додано (30.10.2017, 17:21)
---------------------------------------------
та велосипед

 
pixarДата: Вівторок, 01.10.2019, 13:03 | Повідомлення # 41
Рядовий
Група: Початківець
Повідомлень: 3
« 0 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Останні два роки почав захоплюватись бігом на довгі дистанції дуже подобається це захоплення, так як крім самого бігу, ще можна подорожувати та відвідувати досить цікаві місця

Повідомлення відредагував pixar - Вівторок, 01.10.2019, 13:04
 
Форум » Молодіжний форум » Моє хоббі » ЩО МЕНІ В ЖИТТІ ЦІКАВО?
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:


Ставище © 2024