Четвер, 28.03.2024, 16:32
Нове на сайті Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Оновити Нові повідомлення · Особисті повідомлення Особисті повідомлення() · Відомості про учасників форумуУчасники · Читаємо правила форумуПравила форуму · Знайти на форуміПошук · Підписатися на отримання новинRSS · Тільки для VIP-користувачівПриватний форум ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Модератор форуму: Viktor, Leonid  
Форум » Ставище » Ставище сьогодні » Обговорюємо проблеми селища
Обговорюємо проблеми селища
samelДата: Четвер, 26.06.2008, 23:55 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Початківець
Повідомлень: 8
« 0 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Проблеми селища-наші проблеми
 
ViktorДата: Неділя, 05.10.2008, 11:25 | Повідомлення # 16
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-)
Програмна концепція мовлення
ТОВ „Телерадіокомпанія „Грант”, смт Ставище Київської обл.

I. “Мова (мови), якою (якими) вестимуться передачі”: українська – не менше 80%;
ІІ. Частка програм власного виробництва: 1 година 45 хвилин на добу, 7.3%;
ІІI. Мінімальна частка національного аудіовізуального продукту (в тому числі власного виробництва): 12 годин на добу, 50%;
ІV. Максимальна частка аудіовізуальної продукції іноземного виробництва: 12 годин на добу, 50%;
V. Максимальні обсяги ретрансляції: 22 години 15 хвилин на добу, 92.7% - програми ТОВ „Міжнародна комерційна ТРК” (ICTV), м. Київ;
VІ. Формат (відповідно до програмної концепції): розважально-інформаційний.

Додаток 1 до рішення Національної ради № 1608 17.09.2008 м. Київ Протокол № 33

Зміни програмній концепції мовлення внесені керуючись статтями 23, 27, 31, 35, 37 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», статтями 18 та 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення».


Санкт-Петербург
 
PanhenkoДата: Неділя, 05.10.2008, 16:17 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 18
« 1 »
Країна: Україна
Статус: :-(
"Грант" зробив цікавий репортаж по 15-у зустріч в Бесідці 13-14.09.08.
Мені телефонували жашківчани і з захопленням розповідали пр цей факт.
Дякуємо колективу ТРК "ГРАНТ". Так тримати!


Вітаю всіх патріотів Ставища!!!
 
ViktorДата: Вівторок, 23.12.2008, 22:27 | Повідомлення # 18
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-)
Как добраться из Киева до Ставище

Киев, расписание автобусов, автостанция №3
Автостанция "Южная", пр-т академика Глушкова, 3, тел. 263-40-04
Внимание! В расписании возможны изменения, уточняйте по выше указанному телефону

№ Отпр. из Киева До Км Прибытие Через Примечание
0453 07:50 Звенигородка 229 12:55 Ставище
1108 08:45 Ставище 125 11:28
1111 12:05 Ставище 125 14:54
1106 16:40 Ставище 143 20:05 Ожеговку, Кривец
1119 18:15 Ставище 125 21:04
1117 17:05 Станиславчик 143 20:17 Ставище Пт


Санкт-Петербург
 
MantachДата: П`ятниця, 02.01.2009, 21:23 | Повідомлення # 19
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 128
« 2 »
Країна: Україна
Статус: :-(
А цікаво було знати?, чи зареєстрований офіційно базар в смт Ставище який знаходиться на дорозі яка прилягає до базару???, мито з підприємців беруть, дорогу перекривають, а чи законні ці дії???, куди діваються гроші які взяті з пвдприємців, навіть якщо і беруть гроші чому після проведення торговлі на дорозі там цілий день лежить мусор, невже не хватає зібраних грошей на прибирання?????

Ставище
 
ViktorДата: Субота, 03.01.2009, 01:32 | Повідомлення # 20
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-)
Ответ однозначен – даже если торговля санкционирована, то явно незаконна, так как нарушает многие правила торговли и санэпиднадзора. Действия по перекрытию дороги могут быть законодательно закреплены действующим законодательным органом – сельской радой. Куда деваются деньги – это проблема налоговой инспекции (хотя интересно). Проблема с мусором – это не проблема денег, это проблема плохой работы (по всей видимости) администрации рынка, так как данная территория должна быть передана в её ведение. Интересна другая ситуация, иногда бывает что базар на одну треть пуст (основная территория), зато территория дороги заполнена до школы. Все торгующие на базаре и прилегающей территории имеют ежемесячные абонементы (договоры) или однодневные (таких мало). В этих абонементах должно быть указано о правилах санэпиднадзора (мусор – это одно из нарушений), за которые администрация базара имеет право накладывать административные санкции, вплоть до отказа права торговать на данной территории. Предложение простое: если администрация на месте не может или не хочет справиться с этой проблемой, то есть администрация Киевской области с соответствующими комитетами и службами. Надо отправить письмо (желательно заказное с уведомлением) и дождаться действий и письменного ответа. Всё реально. Я знаю о ситуации, когда на базаре отказались дать гарантию на электротехническое изделие и последствия этого отказа. Я в Питере поступаю так. Вам решать.

Санкт-Петербург
 
MantachДата: Субота, 17.01.2009, 09:46 | Повідомлення # 21
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 128
« 2 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Можливо буде цікава інформація жителям Ставищ та користувачам сайта, про те що літом в наш місцевий підрозділ МНС надійшло нове аварійно - рятувальне обладнання здатне за лічені секунди рятувати людей в ДТП та ртувати людей під дуже масивними завалами. Наш підрозділ третій в області отримав таке обладнання, що свідчить про високу підготовленість особового складу та професіоналізм проявлений при виконанні бойових задач.
Обов`язково вкладу на сайт фотографії аварійно - рятувальногоь інструменту.

Додано (09.01.2009, 17:37)
---------------------------------------------
Тількищо взнав цікаву інформацію, пані юля і пан ющенко казали, що в наших підземних сховищах досить газу щоб Україна не замерзла до весни, та не тут діло було, сьогодні в Ставищах газова кантора вимкнула подачу газу в котельнях жеку з 11.00 до 16.00. А бензин за сутки подорожчав на 0.15коп.

Додано (17.01.2009, 09:46)
---------------------------------------------
Я так розумію що останній час навіть постійні учасники форуму забили на нього bash


Ставище
 
adminДата: Субота, 17.01.2009, 12:05 | Повідомлення # 22
Admin
Група: Адміністратор
Повідомлень: 103
« 4 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (Mantach)
забили на нього

Кого маєте на увазі?


Адміністратор
 
МоскалькаДата: Неділя, 18.01.2009, 19:01 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Початківець
Повідомлень: 4
« 0 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Давай те поговорим например о молодёжных тусовках. может ли молодёжь кроме баров ещё где нибудь развлечься?
 
MantachДата: Неділя, 18.01.2009, 20:41 | Повідомлення # 24
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 128
« 2 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (Viktor)
Возможно у Вас есть свой вариант решения, тогда ознакомьте нас с ним.

Зробити державний переворот, взяти владу в руки і крепко держати довго довго (в одних руках), а якщо влада буде мінятись як носки то толку буде мало з тої влади! (((якщо у машини один хазяїн то вона блистить, а якщо кожен день міняється то і ефект відповідний)))!!!
В нашій державі вже стільки корупції що вона вже прогнила настільки, що ні чим не спасеш, корумпованість не має меж, що далі буде невідомо, я в цьому році планував вкласти в розвиток своєї справи дуже багато коштів, але вже тільки планував, я не впевнений в завтрашньому дні, що буде взавтра ніхто не може сказати, як тоді планувати розвиток і хто в цьому винен??? Одне я знаю напевно, що взавтра ми, Козаки йдемо на річку Гнилий Тікич святити воду і купатися. Ми відроджуємо освячуння води як в давнину, вирізали хрест з льоду і хрестну ополонку для освячуння води, також поряд ополонку для освячення Козаків.

Додано (18.01.2009, 20:41)
---------------------------------------------

Quote (Mоскалька)
может ли молодёжь кроме баров ещё где нибудь развлечься?

Важко сказати де може провести свій час молодь, на базі шкіл гуртків вже не має в Центрі дитячої творчості та юнацтва на всіх мість не хватить тобто проводити вільний час немає де!, от і ідуть хлепчуть пиво і окоянну, дуже малий процент молоді грає в футбол, але цей процент 0,000001, а що саме цікаво після тогож футболу вони ідуть і святкують перемогу або поразку.
І що буде далі? В україні криза, інфляція а зайдеш в Ставищенські бари місця немає де сісти.


Ставище

Повідомлення відредагував Mantach - Понеділок, 19.01.2009, 10:50
 
МоскалькаДата: Понеділок, 19.01.2009, 19:20 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Початківець
Повідомлень: 4
« 0 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Молодёжь смотрит на поступки соих родителей и остальных взрослых. Если молодые люди видят что папы смотрят футбол по телевизору и матеряться и пъют пиво так и они будут делать подражая при этом думая что они выглядят старше сверстников. Если взрослые будут играть в футбол то может и молодёжь это заинтересует, и я думаю интересно будет мужчинам вспомнить молодость, и встрехнуть жирком. tongue
 
ViktorДата: Четвер, 22.01.2009, 15:11 | Повідомлення # 26
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-)
Выходит каламбур. Как я понимаю, это хвалебные слова в сторону России (русских – по тексту).
Правда непонятна фраза: «В нашей истории сильные личности это и был закон». В какой нашей истории? На протяжении многих столетий история русского и украинского народа была во многом единой. Я специально взял народы, а не государства, границы которых менялись.
Что касается книги «Повернул истории бег» автора В.М. Седых, то в 2008 году вышло пятое издание (первое в 2000г.). Что интересно, я эту книгу нашёл в списке учебных пособий, рекомендованных в Украине.
На сегодняшний день много разных исторических казусов, например некоторые украинские издания возводят Павла Тетерю в идейного освободителя украинского народа, якобы летописцы и историки на протяжении трёх веков не правильно понимали его душевные порывы. В их понятии Тетеря не пытался всеми возможными способами отдать украинский народ под гнёт поляков. Не направлял он войска к Ставище, где украинцы не хотели жить в кабале, и даже Чарнецкий вырезал всё население сжег Ставище, ради блага украинского народа. Но это тема другого раздела форума.
Многие ждут, что может появиться такой же неподкупный вождь, который будет честно служить народу.


Санкт-Петербург
 
MantachДата: Четвер, 22.01.2009, 21:06 | Повідомлення # 27
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 128
« 2 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (Viktor)
«Повернул истории бег» автора В.М. Седых, то в 2008 году вышло пятое издание

В мене є саме нове видання цієї книги, і слідкую за новинками, тим більше я особисто знайомий з автором Віктором Федоровичом, і ті рядки саме з неї.

Quote (Viktor)
Как я понимаю, это хвалебные слова в сторону России (русских – по тексту)

Я мав на у вазі так як росіян так і українців, в той період коли вони були єдині.

Quote (Viktor)
может появиться такой же неподкупный вождь, который будет честно служить народу

От тільки така людина може навести лад в Україні.


Ставище

Повідомлення відредагував Mantach - Четвер, 22.01.2009, 21:08
 
ViktorДата: Четвер, 22.01.2009, 22:41 | Повідомлення # 28
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-)
Сегодня такого человека нет, или мы его пока не знаем. Но и место пока не вакантно.

Санкт-Петербург
 
MantachДата: П`ятниця, 23.01.2009, 00:11 | Повідомлення # 29
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 128
« 2 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Приємно спілкуватись з розумними людьми! Це чудово коли твої помисли розуміють biggrin

Додано (23.01.2009, 00:11)
---------------------------------------------
Для Пана Viktor!
((С Делопроизводством всё понятно, но хочется верить, что если придётся обратиться лично или по средствам Интернета на русском языке, то просто не ответят: "Моя твоя не понимает".
Это не шутка, а часть нашей непредсказуемой жизненной ситуации.))

Я як член військової ради Козачества запевняю Вас, якщо Ви звернетесь до нас на англійській ми дамо Вам відповідь smile


Ставище
 
ViktorДата: П`ятниця, 23.01.2009, 10:01 | Повідомлення # 30
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-)
Охотно верю. Ведь английский язык более прост в изучении и переводе чем русский, а главное не противоречит ни по каким параметрам законодательству Украины. smile

Санкт-Петербург
 
Форум » Ставище » Ставище сьогодні » Обговорюємо проблеми селища
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:


Ставище © 2024