Неділя, 24.10.2021, 16:59
Ставище і Ставищенщина
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Категорії каталога
Ставищенське козацтво [24]
Громадські організації [16]
Політичні партії [5]
Про ОСББ [0]
Міні-чат
 Каталог статей
Головна » Статті » Громадське життя » Громадські організації

Сильні духом

НОВІ  НАДХОДЖЕННЯ  РАЙОННОЇ  БІБЛІОТЕКИ

В читальному залі центральної районної бібліотеки розта­шована постійно діюча книжкова виставка «Правовий все­обуч», де читачі можуть знайти літературу з правових пи­тань. І ось нещодавно ця виставка поповнилася новими надходженнями. Це книги, подаровані недержавною гро­мадською організацією «Сильні духом» за посередництва голови районної організації товариства «Просвіта» Тамари Устинівської.

На зустрічі, яка відбулася нещодавно в читальному залі ЦРБ, керівник цієї організації Юрій Горкун познайомив пра­цівників та читачів з основними напрямками роботи, серед яких і популяризація літератури різних галузей знань. Біблі­отеці було подаровано підбірку книг, з якими можна позна­йомитися на виставці.

Для депутатів місцевих рад, лідерів місцевих партійних організацій та громадянських активістів, всіх, хто не байдужий до участі у реалізації регуляторної політики, прагне покращити свої знання та вміння, розраховані книги «Кроки до громадянського суспільства», «Влада і громада: співпраця влади і громадськості у вирішенні місцевих проблем», «Рада і депутат: робота в ім'я громади», «Місцеве самоврядування у громаді».

До уваги учнів старших класів шкіл підбірка Інституту громадянського суспільства про Верховну Раду України, Конституційний Суд, Верховний Суд, Прокуратуру, Вищу Раду юстиції, судову систему України.

Для широкого загалу читачів бібліотеки є література із земельного, сімейного, спадкового права, нотаріату, оподаткування, реєстрації актів громадянського стану.

Для бажаючих ознайомитися з історією та сьогоденням і Європейського Союзу – збірка документів, ратифікованих і Україною за роки незалежності, буклет «Європейський Союз», «Європейська конвенція з прав людини».

Окремим рядком потрібно згадати книгу Петра Кардаша «Злочин»: про масовий терор проти українського народу мовою документів КДБ.

Запрошуємо читачів відвідати читальний зал районної | бібліотеки і познайомитися з новинками літератури.

Н. КУБАСОВА, директор централізованої бібліотечної системи.

Категорія: Громадські організації | Додав: admin (13.11.2008)
Переглядів: 1118 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всього коментарів: 0

Додавати коментарі та скачувати файли можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Пошук
Рекомендуємо
Україна інкогніта_ Архівний відділ РДА ФК "Хілд-Любомир" Телерадіокомпанія "Грант" Ставищенські стайні Ставищенський музей Ставищенська бібліотека
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0