П`ятниця, 29.03.2024, 13:52
Нове на сайті Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Оновити Нові повідомлення · Особисті повідомлення Особисті повідомлення() · Відомості про учасників форумуУчасники · Читаємо правила форумуПравила форуму · Знайти на форуміПошук · Підписатися на отримання новинRSS · Тільки для VIP-користувачівПриватний форум ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Ставище » МЕДИЧНА ДОПОМОГА В СТАВИЩАХ » МЕДИЧНА ДОПОМОГА В СТАВИЩАХ!!! (На стільки якісне та безкоштовне наше здоров`я?)
МЕДИЧНА ДОПОМОГА В СТАВИЩАХ!!!
MantachДата: П`ятниця, 09.01.2009, 17:03 | Повідомлення # 1
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 128
« 2 »
Країна: Україна
Статус: :-(
ЦІКАВО ДЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ПОНЯТТЯ БЕЗКОШТОВНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ І ПОЧИНАЄТЬСЯ ПОНЯТТЯ ЯКОСТІ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ???????

Додано (09.01.2009, 17:03)
---------------------------------------------
На мою думку нашу медицину давно потрібно зробити платною і ввести медичне страхування, тільки це при тій умові, що і якість послуг медиків будуть відповідні і якісні. Чого не можна сказати про сьгоднішні послуги медиків в Ставищах про іх уміння лікувати, 90% лікарв у нашій лікарні та поліклініці невідповідають своєму фіхові, невірні діагнози, виписують на різні захворювання одні і тіж мед.препарати, таке враження ніби ім директора аптек доплачують, щоб вони мед препарати парили людям, томущо навіть прості ліки від простуди(пару штук(простуда, кашель)) тянуть гривень на 100-150. Всі чудово давно знають, що наша медицина перестала бути платною, всі беруть брали і будуть брать(ну такий вже в нас менталітет), але одне діло коли беруть в органах влади то вони діло роблять і пришвидшують вирішення питання, чого не скажеш про лікарів, якщо в голові не має (пробачте будь ласка) то про що далі говорити. Є в нас оті 10%в, лікарів які хоч і беруть гроші то вони видають чудові результати!!! Мені пришлось літом побувати під скальпельом і я знаю особисто цих лікарів (нормальних) і вдячний їм!!!!!!!


Ставище

Повідомлення відредагував Mantach - П`ятниця, 09.01.2009, 16:51
 
vitrajh2000Дата: Понеділок, 16.02.2009, 13:52 | Повідомлення # 31
Сержант
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 44
« 1 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Наша " безплатна медецина" САМА ПЛАТНА ВСВІТІ!!! Так , є так було, і так буде,

Не может царь думать о кажном, царь должен думать о важном!
 
людок%Дата: Понеділок, 16.02.2009, 16:55 | Повідомлення # 32
Сержант
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 43
« 1 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (Ruskat)
нічого там на голову не падає

Про такі дрібниці Вам майбуть не повідомляли.

 
RuskatДата: Вівторок, 17.02.2009, 15:32 | Повідомлення # 33
Сержант
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 49
« 3 »
Країна: Україна
Статус: :-(
людок%, ні, не повідомляли. Можливо шифрують.
Mantach, Платить будут те, у кого лишние деньги есть-на которые человек будет жить. А у кого нет, то и лечения нет. Вот так щас.
Что такое VIP.


Зроблений в Білій Церкві | Мій домашній сайт.

Повідомлення відредагував Ruskat - Вівторок, 17.02.2009, 15:36
 
ViktorДата: Вівторок, 17.02.2009, 15:49 | Повідомлення # 34
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Quote (Ruskat)
Что такое VIP.

Я посмотрел возможные варианты ответов и решил, что единственно правильный – это «телесериал с Памелой Андерсон в главной роли».


Санкт-Петербург
 
vitrajh2000Дата: Вівторок, 17.02.2009, 19:28 | Повідомлення # 35
Сержант
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 44
« 1 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (Viktor)
А vip-клиенты бывают?
Бувають і не тільки клієнти, а й VIP-КОРИСТУВАЧІ. І хто за ними має наглядати...


Не может царь думать о кажном, царь должен думать о важном!

Повідомлення відредагував vitrajh2000 - Вівторок, 17.02.2009, 19:29
 
ViktorДата: Вівторок, 17.02.2009, 19:32 | Повідомлення # 36
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Quote (vitrajh2000)
І хто за ними має наглядати?

Хороший вопрос, жаль что не смотрю сериалы, в том числе «телесериал с Памелой Андерсон в главной роли», а то бы знал ответ.


Санкт-Петербург
 
RuskatДата: Середа, 18.02.2009, 01:51 | Повідомлення # 37
Сержант
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 49
« 3 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Ага... Памелообразные мед-сёстры biggrin Короче один ляпнул, а другому это понравилось. Так и повелось. А если по теме, то когда одна сторона говорит о деньгах, другая говорит о "клятве Гиппократа". Мол "Вы же клятву давали". Сразу возникает два ответа:
1) А ви того Гіппократа наживо бачили?
2) Як би той Гіппократ жив в наш час, то він би і не публікував би ту клятву, або змінив би.
[cut=Гиппократ][/cut]


Зроблений в Білій Церкві | Мій домашній сайт.
 
vitrajh2000Дата: Середа, 18.02.2009, 10:37 | Повідомлення # 38
Сержант
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 44
« 1 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Клянусь Аполоном, лікарем Асклепієм, Гігієн, Панацією, і всіма богами та богинями, беручи їх у свідки, виконувати чесно, відповідно до моїх сил і розуміння таку присягу і письмове зобов’язання: Поважати особу, що навчила мене лікарського мистецтва на рівні з моїми батьками і в разі потреби допомагати їй у потребах.

Її нащадків вважати своїми братами, і це мистецтво, якщо вони захочуть його вивчати, викладати їм безплатно і без усякого договору. Настанови усні уроки і все інше в науці передавати своїм синам, синам свого вчителя і учням зв’язаним зобов’язанням і клятвою за законом медичним і ніколи іншому я не прямую режим хворих на їхню вигоду. Відповідно до моїх сил і мого розуміння утримаються від заподіяння будь-якої школи і несправедливості. Я не дам смертельного засобу нікому, хто проситиме його у мене і не вкажу шляху до такого замислу: Так само, як не дам ніякій жінці абортивного песарія. Чисто і непорочно проводитиму своє життя і своє мистецтво. Ні в якому разі не робитиму витину у хворих на кожну недугу. В який би дім я не зайшов я увійду туди для користі хворого, далекий від усякого зловмисного, несправедливого і згубного, особливо від любовних справ з жінками і чоловіками, вільними і рабами. Щоб при лікуванні – а також і без лікування я не побачив і не побув про життя людини, чого не слід коли-не-будь розголошувати. Я мовчатиму вважаючи такі речі таємницею. Мені, який непорушно виконує клятву, нехай буде щастя в житті і в мистецтві і слово поміж усіх людей на вічні часи.

Тому хто порушить або дасть нещиру клятву нехай буде протилежне цьому!!! Я не думаю , що треба щось міняти!


Не может царь думать о кажном, царь должен думать о важном!

Повідомлення відредагував vitrajh2000 - Середа, 18.02.2009, 11:20
 
ViktorДата: Середа, 18.02.2009, 12:25 | Повідомлення # 39
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Quote (vitrajh2000)
Я не думаю , що треба щось міняти!

Менять ни чего не надо. Надо только в конце уточнить (добавить), как в мультфильме про Винипуха: «Безвозмездно, за даром значит».
Советую всем распечатать и брать с собой на приём к врачу. Пусть перед вашим приёмом прочитает. Вдруг забыл.
Но эта клятва наверное не в оригинале. А по латыне «могёте»?


Санкт-Петербург
 
RuskatДата: Середа, 18.02.2009, 17:42 | Повідомлення # 40
Сержант
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 49
« 3 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Латинська клятва Гіппократа:
Hippocratis jus — jurandum
Per Apollinem medicum et Aesculapium, Hygiamque et Panaceam juro, deos deasque omnes testes citans, mepte viribus et judicio meo hos jusjurandum et hanc stipulationem plene praestaturum.
Ilium nempe parentum meorum loco habitumm spondeo, qui me artem istam docuit, eique alimenta impertirurum, et quibuscunque opus habuerit, suppeditaturum.
Victus etiam rationem pro virili et ingenio meo aegris salutarem praescripturum a pemiciosa vero et improba eosdem prohibiturum. Nullius praeterea precibus adductus, mortiferum medicamentum cuique propinabo, neque huius rei consilium dabo. Casie et sancte colam et artem meam.
Quaecumque vero in vita hominum sive medicinam factitans, sive non, vel videro, vel audivero, quae in vulgus efferre non decet, ea reticebo non secus atque аrсanа fidei meae commissa.
Quod si igitur hocce jusjurandum fideliter servem, neque violem, contingat et prospero successu tarn in vita, quam in arte mea fruar et gloriam immortalem gentium consequar. Sine autem id transgrediar et pejerem contraria hisce mihi eveniam.

Із зауваження пана Mantach фото прибрано.


Зроблений в Білій Церкві | Мій домашній сайт.

Повідомлення відредагував Ruskat - Середа, 18.02.2009, 20:20
 
vitrajh2000Дата: Середа, 18.02.2009, 19:29 | Повідомлення # 41
Сержант
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 44
« 1 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (Viktor)
Но эта клятва наверное не в оригинале. А по латыне «могёте»?

Дякую Ruskat. Вивчайте на здоров'я пане Viktor.


Не может царь думать о кажном, царь должен думать о важном!

Повідомлення відредагував vitrajh2000 - Середа, 18.02.2009, 19:31
 
ViktorДата: Середа, 18.02.2009, 19:58 | Повідомлення # 42
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Quote (Ruskat)
Вивчайте на здоров'я

Сравнил две клятвы Гипократа из Повідомлення# 38 (укаринский) и Повідомлення# 40 (латынь), похоже они разные, не полностью совпадают.
В Повідомлення# 40 одна клятва явно лишняя (фото). Мне кажется что Донецкий медицинский институт совсем не к адресу и фото надо убрать.


Санкт-Петербург
 
MantachДата: Середа, 18.02.2009, 20:16 | Повідомлення # 43
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 128
« 2 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (Viktor)
Мне кажется что Донецкий медицинский институт совсем не к адресу и фото надо убрать.

Таке підтримую, тому що думаю на цьму сайті повинні бути тільки фотки нашого району або селища, а те, що пан (Ruskat) вміє в неті фотки шукати це і так усі вже знають.


Ставище
 
RuskatДата: Середа, 18.02.2009, 20:17 | Повідомлення # 44
Сержант
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 49
« 3 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Ще подробиці потрібні?

Зроблений в Білій Церкві | Мій домашній сайт.
 
MantachДата: Середа, 18.02.2009, 20:19 | Повідомлення # 45
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 128
« 2 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (vitrajh2000)
Бувають і не тільки клієнти, а й VIP-КОРИСТУВАЧІ. І хто за ними має наглядати...

Особисто для себе прошу Вас розкрити суть цьго повідомлення.


Ставище
 
Форум » Ставище » МЕДИЧНА ДОПОМОГА В СТАВИЩАХ » МЕДИЧНА ДОПОМОГА В СТАВИЩАХ!!! (На стільки якісне та безкоштовне наше здоров`я?)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:


Ставище © 2024