П`ятниця, 26.04.2024, 16:17
Нове на сайті Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Оновити Нові повідомлення · Особисті повідомлення Особисті повідомлення() · Відомості про учасників форумуУчасники · Читаємо правила форумуПравила форуму · Знайти на форуміПошук · Підписатися на отримання новинRSS · Тільки для VIP-користувачівПриватний форум ]
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Форум » Ставище » МЕДИЧНА ДОПОМОГА В СТАВИЩАХ » МЕДИЧНА ДОПОМОГА В СТАВИЩАХ!!! (На стільки якісне та безкоштовне наше здоров`я?)
МЕДИЧНА ДОПОМОГА В СТАВИЩАХ!!!
MantachДата: П`ятниця, 09.01.2009, 17:03 | Повідомлення # 1
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 128
« 2 »
Країна: Україна
Статус: :-(
ЦІКАВО ДЕ ЗАКІНЧУЄТЬСЯ ПОНЯТТЯ БЕЗКОШТОВНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ І ПОЧИНАЄТЬСЯ ПОНЯТТЯ ЯКОСТІ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ???????

Додано (09.01.2009, 17:03)
---------------------------------------------
На мою думку нашу медицину давно потрібно зробити платною і ввести медичне страхування, тільки це при тій умові, що і якість послуг медиків будуть відповідні і якісні. Чого не можна сказати про сьгоднішні послуги медиків в Ставищах про іх уміння лікувати, 90% лікарв у нашій лікарні та поліклініці невідповідають своєму фіхові, невірні діагнози, виписують на різні захворювання одні і тіж мед.препарати, таке враження ніби ім директора аптек доплачують, щоб вони мед препарати парили людям, томущо навіть прості ліки від простуди(пару штук(простуда, кашель)) тянуть гривень на 100-150. Всі чудово давно знають, що наша медицина перестала бути платною, всі беруть брали і будуть брать(ну такий вже в нас менталітет), але одне діло коли беруть в органах влади то вони діло роблять і пришвидшують вирішення питання, чого не скажеш про лікарів, якщо в голові не має (пробачте будь ласка) то про що далі говорити. Є в нас оті 10%в, лікарів які хоч і беруть гроші то вони видають чудові результати!!! Мені пришлось літом побувати під скальпельом і я знаю особисто цих лікарів (нормальних) і вдячний їм!!!!!!!


Ставище

Повідомлення відредагував Mantach - П`ятниця, 09.01.2009, 16:51
 
ViktorДата: Неділя, 07.02.2016, 16:49 | Повідомлення # 61
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1973
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
В Ставищенском роддоме обычная ситуация, когда непрофессионализм и халатность приводит к плачевным последствиям. Не так давно, из-за неправильного принятия решения о принятии родов (надо было делать кесарево), ребёнок еле остался жить, голова с многочисленными гематомами, лежал в реанимации, и дальнейшая судьба ребёнка неизвестна.



Санкт-Петербург
 
Форум » Ставище » МЕДИЧНА ДОПОМОГА В СТАВИЩАХ » МЕДИЧНА ДОПОМОГА В СТАВИЩАХ!!! (На стільки якісне та безкоштовне наше здоров`я?)
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук:


Ставище © 2024