Субота, 20.04.2024, 12:29
Нове на сайті Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Оновити Нові повідомлення · Особисті повідомлення Особисті повідомлення() · Відомості про учасників форумуУчасники · Читаємо правила форумуПравила форуму · Знайти на форуміПошук · Підписатися на отримання новинRSS · Тільки для VIP-користувачівПриватний форум ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Mantach  
Форум » Ставищенське козацтво » Ставищенське козацтво » КОЗАЦТВО В СТАВИЩАХ
КОЗАЦТВО В СТАВИЩАХ
nkp78Дата: Неділя, 12.12.2010, 15:34 | Повідомлення # 16
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 250
« 1 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Схвалюю їх діяльність!
Не помиляється лише той, хто нічого не робить!

Герб Ястреб (Ястржембець) рода Панченко, потомство Войскового товарища Черниговского казачьего полка Пимена Панченко, Малороссийский гербовник Лукомского и Моздалевского, СПб, 1914 год

Прикріплення: 4816092.jpg (53.2 Kb)


ФУТБОЛ - ГРА НАРОДУ
 
ViktorДата: Неділя, 12.12.2010, 19:15 | Повідомлення # 17
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Quote (DSH)
Смешно смотреть, видеть и читать о козаках. Взрослые мужики играют в детские игры. Кроме иронии не вызывают никаких эмоций.

Этот ответ, тоже, кроме иронии ни чего не вызывает. Вы, возможно, насмотрелись фильмов про запорожское казачество и жизнь казачества воспринимаете как постоянные сражения. Обычная жизнь казака Вам чужда. Далеко не все казаки уходили на сечь, многие казаки занимались обычным хозяйством, и только в случае необходимости вставали на защиту родной земли, а иногда за вознаграждение шли воевать в чужие земли.
Ставища, изначально, казацкое поселение, несшее сторожевую службу. И то, что в Ставище начало возрождаться казацкое движение, вполне логично. А детскими играми, Вы это называете, потому, что и разумом, и сердцем далеки от этого.


Санкт-Петербург
 
GylbarsДата: Неділя, 06.03.2011, 11:44 | Повідомлення # 18
Сержант
Група: Початківець
Повідомлень: 34
« 0 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Козацтво - це дуже добре. Але це не козаки коли вони бідкаються на те хто скільки дав коштів на памятник. Я знаю людину, яка за власні кошти дописала "заповіді козаків" і про це ніхто не знає. А от за памятник ще до цього часу козацтво не може знайти кошти щоб розрахуватись.
 
DoktorДата: Четвер, 10.03.2011, 17:53 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Початківець
Повідомлень: 2
« 0 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Цікаво булоб знати ту людину яка проявила себе в дописах "заповіді козаків". Це дуже значний вклад зроблений в розбудові козацтва. Таких людей потрібно висвітлювати в пресі і на телебаченні. Це ті люди за якими майбутне.

Вуголь.
 
LoraДата: Четвер, 10.03.2011, 18:21 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Початківець
Повідомлень: 1
« 0 »
Країна: Україна
Статус: :-(
На мою думку людина яка здійснила допис "заповіді козаків". Це не той вклад що потрібно висвітлювати. А потрібно висвітлювати тих людей які своїми діями спрямовують молодь до чогось кращого. Проводять з дітками в дитячих садках та школах різноманітні заходи дарують їм своє тепло та турботу. А відносно памятника я рахую ніхто не знає всіх сторон медалі.
 
GylbarsДата: Середа, 16.03.2011, 06:58 | Повідомлення # 21
Сержант
Група: Початківець
Повідомлень: 34
« 0 »
Країна: Україна
Статус: :-(
на мою думку це ще один камінець який абсолютно нікого не цікавить. А якщо якась там ініціативна група створила цей "витвір мистецтва" то нехай вона ним і любується
 
MantachДата: Понеділок, 21.03.2011, 07:54 | Повідомлення # 22
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 128
« 2 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (Gylbars)
Козацтво - це дуже добре. Але це не козаки коли вони бідкаються на те хто скільки дав коштів на памятник. Я знаю людину, яка за власні кошти дописала "заповіді козаків" і про це ніхто не знає. А от за памятник ще до цього часу козацтво не може знайти кошти щоб розрахуватись.

А Ви не зациклюйтесь на одному пам"ятнику, всім все не може подобатись, комусь не подобається минула влада комусь теперішня комусь і я не подобаюсь, я також роблю помилки то що тільки по помилках мене судити???

Quote (Gylbars)
на мою думку це ще один камінець який абсолютно нікого не цікавить.

Назвіть будь-ласка хоч один (камінець) в Ставищах, який цікавить людей?


Ставище
 
GylbarsДата: Субота, 02.04.2011, 10:21 | Повідомлення # 23
Сержант
Група: Початківець
Повідомлень: 34
« 0 »
Країна: Україна
Статус: :-(
а скажіть будьласка кошти які вкладені в камінець не краще б було вкласти в розвиток дітей, лікарню........ Кому потрібен камінець за дитячі гроші (пам Чорнобильцям)
 
ViktorДата: Субота, 02.04.2011, 12:04 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Quote (Gylbars)
Кому потрібен камінець за дитячі гроші

То есть, Вы утверждаете, что деньги предназначенные для детей, израсходованы не по назначению?
Если же Вы говорите образно, то наверное направлений, где необходима денежная помощь много, но это не является основанием, чтоб так относиться к памяти людей, которые отдали здоровье, а иногда и жизнь, для благополучия тех же детей. Если бы не Чернобыльцы, то неизвестно, сколько могло бы пострадать ещё детей в те года, и последствие для многих детей сегодня.
Чтоб рассуждать о памятнике Ставищенскому казачеству, надо получше ознакомиться с историей Ставищанского края. В Ставище памятник стоит заслуженно и исторически обоснованно. Думаю, что памятники казачеству так же должны стоять в с. Торчица и с. Острая Могила.


Санкт-Петербург
 
sylniduchomДата: Субота, 02.04.2011, 20:05 | Повідомлення # 25
Сержант
Група: Початківець
Повідомлень: 11
« 0 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Вірно сказано Viktor! Пам"ятники повинні стояти в цих селах. Форум на сайті селищної ради робить свій вагомий внесок для того, щоб громада району поповнилась новими знаннями про багату на події в минулому історію нашого району.
 
GylbarsДата: Субота, 02.04.2011, 20:19 | Повідомлення # 26
Сержант
Група: Початківець
Повідомлень: 34
« 0 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Шановний, коли моя дитина приходить додому і говорить, що потрібно здати кошти з класу на встановлення памятника чорнобильцям то це вже переходить усі межі, тому шо той самий фонд чорнобиля отримує щорічно набагато більше коштів ніж бюджет Ставищенського району. Скажіть мені будь-ласка, Ви, Віктор, зробили особистий грошовий внесок на встановлення памятника?

Додано (02.04.2011, 20:19)
---------------------------------------------

Quote (sylniduchom)
Вірно сказано Viktor! Пам"ятники повинні стояти в цих селах. Форум на сайті селищної ради робить свій вагомий внесок для того, щоб громада району поповнилась новими знаннями про багату на події в минулому історію нашого району.

Хочу Вас повідомити, що до сьогоднішнього дня за памятник козакам ще не розрахувалися а Ви говорите про встановлення ще таких памятників. Для того щоб щось робити потрібно в першу чергу зясувати кому це потрібно, потім мати кошти на його встановлення. Особисто Ви зробили грошовий внесок на встановлення памятника як козакам так і чорнобильцям????
 
ViktorДата: Неділя, 03.04.2011, 13:16 | Повідомлення # 27
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Quote (Gylbars)
Особисто Ви зробили грошовий внесок на встановлення памятника як козакам так і чорнобильцям????

Лично я не участвовал в финансировании памятников казакам и Чернобыльцам.

Судя по всему, Вы, помимо своей воли, участвовали в финансировании памятника Чернобыльцам, через школу, и очень об этом сожалеете.
Мой ребёнок учится не в Ставище, в нашей школе тоже много мероприятий и сборов, но я не участвую в чём-то, если мне это не по душе.
Те, кто ставит памятники по средствам сборов финансовых средств с тех, кто хочет и может помочь, вполне имеет право обращения в помощи и через учебные заведения, но только Вам решать, участвовать в этом или нет.
Разговор о памятниках (от слова память в русском языке), я веду как о монументах, которые могут быть установлены в тех местах, и в память тех людей, слава о которых осталась в истории. А Вы всё перекладываете на вопрос финансирования, причём Вашего личного.
Если не считаете нужным участвовать, то, по крайней мере, не мешайте.


Санкт-Петербург
 
nkp78Дата: Неділя, 03.04.2011, 17:09 | Повідомлення # 28
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 250
« 1 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Народ, який не пам'ятає минулого, не буде мати майбутнього!

Потрібно повернути гроші Gylbars обов'язково. Адже такі люди не гідні називатися краянами в широкому розумінні слова!!! Вони не розуміють виховної ролі заходів на молоде покоління по збереженню пам'яті про минуле.


ФУТБОЛ - ГРА НАРОДУ
 
GylbarsДата: Понеділок, 04.04.2011, 12:55 | Повідомлення # 29
Сержант
Група: Початківець
Повідомлень: 34
« 0 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Повертати вже пізно. А для того щоб таке не повторювалось то до влади потрібно щоб люди не по оголошенню набирались а помірковані особи які заздалегіддь мають продумувати свої дії, а не збирати кошти з дітей якіж і по сьогоднішній день страждають від зновуж таки некомпетентних експерементаторів які зробіли таке лихо.
 
ViktorДата: Понеділок, 04.04.2011, 13:36 | Повідомлення # 30
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Gylbars, предлагаю дальнейшее обсуждение вести в разделе «Ставище сьогодні». Там есть тема про памятники – «Свято место пусто не бывает» или в другой подходящей по смыслу теме.

Санкт-Петербург
 
Форум » Ставищенське козацтво » Ставищенське козацтво » КОЗАЦТВО В СТАВИЩАХ
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:


Ставище © 2024