Субота, 20.04.2024, 07:05
Нове на сайті Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Оновити Нові повідомлення · Особисті повідомлення Особисті повідомлення() · Відомості про учасників форумуУчасники · Читаємо правила форумуПравила форуму · Знайти на форуміПошук · Підписатися на отримання новинRSS · Тільки для VIP-користувачівПриватний форум ]
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Модератор форуму: Viktor, Leonid  
Форум » Ставище » Ставище сьогодні » ДАІ на дорогах Ставищ. (Чи можна назвати дії інспекторів справедливими?)
ДАІ на дорогах Ставищ.
людок%Дата: Понеділок, 02.02.2009, 12:59 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 43
« 1 »
Країна: Україна
Статус: :-(
На мою думку інспектори ДАІ займаються здирництвом , а не наповненням бюджету.
 
ViktorДата: Субота, 07.02.2009, 10:22 | Повідомлення # 16
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
А чем мы от Вас отличается? Есть, наверное, некоторые незначительные законодательные различия, а точнее некоторое опоздание с законодательством. Всё, что прописано в последних законах на этом сайте, у нас приняты немного ранее. Так что, приехав в Украину попаду в нашу действительность. Ну а гаишниках разницы нет. Неужели Вы могли подумать, что в России они ходят с табличками на шее: «Денег не беру».

Санкт-Петербург
 
MantachДата: Субота, 07.02.2009, 23:06 | Повідомлення # 17
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 128
« 2 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (Viktor)
Неужели Вы могли подумать, что в России они ходят с табличками на шее: «Денег не беру».

Якби хоть одного такого побачив вмер би зо сміху biggrin


Ставище
 
людок%Дата: Понеділок, 09.02.2009, 21:03 | Повідомлення # 18
Сержант
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 43
« 1 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Раніше , до вступу в дію нових штрафів , працівників ДАЇ ми бачили рідше . І правила порушували водіїї, і їздили в нетверезому стані та інше. Що змінилось? вступило в дію нововведення - штрафи не просто по дорожчали ,а злетіли за хмари. І ось наші "Робін Гуди" на дорогах! І в дощ , і в сонце , і в мороз. В базарні дні проїхати через центр ,щоб не зупинили - просто не можливо. Звичайно всі ми розуміємо їх - така в ніх робота , але одну і ту ж машину зупиняти три рази на тиждень , щоб перевірити документи - мабуть трохи забагато. Була в мене помилка : вийшов термін діїї страховки , дешевше було дати " в карман". Тепер мої документи працівники ДАЇ знають краще за мене.

Додано (09.02.2009, 21:03)
---------------------------------------------

Quote (Viktor)
А вообще, надо ознакомится будет с последними изменениями в законах по этому поводу. Сам езжу и вожу с собой выдержки из некоторых законов, которые уже могли устареть.

Підкажіть ,будьте ласкаві , електронну адресу де можливо ознайомитись з останніми змінами в законі. Зарання дякую.
 
MantachДата: Понеділок, 09.02.2009, 21:54 | Повідомлення # 19
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 128
« 2 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (людок%)
Підкажіть ,будьте ласкаві , електронну адресу де можливо ознайомитись з останніми змінами в законі. Зарання дякую.

На головній сторінці цьго сайту є ссилка на сайт верховної ради, там і пошукайте.


Ставище
 
ViktorДата: Понеділок, 09.02.2009, 22:01 | Повідомлення # 20
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Цитата людок% ()
працівників ДАЇ ми бачили рідше

Это обычное явление после выхода новых законотворческих документов. И далеко не всегда их желание стоять и вылавливать. У них план (кроме своего) и они должны его сделать. И не забывайте, что в стране кризис, деньги очень нужны. По поводу плана знаю из первоисточников.

Цитата людок% ()
де можливо ознайомитись з останніми змінами в законі

Сами изменения прописаны на главной странице этого сайта, правда без разъяснений.


Санкт-Петербург
 
MantachДата: Понеділок, 09.02.2009, 22:37 | Повідомлення # 21
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 128
« 2 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (Viktor)
И не забывайте, что в стране кризис, деньги очень нужны.

Цікаво чому наші кармани повинні виправляти помилки наших керманичів, коли поставали всі державні заводи які хоч трішки наповнювали бюджет, то тепер де взяти?, витягти з людей останнє. Як казав Остап Бендер (Законное изятие денег у населения)


Ставище
 
ViktorДата: Понеділок, 09.02.2009, 23:21 | Повідомлення # 22
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Quote (Mantach)
витягти з людей останнє

В данном случае не просто у людей, а у владельцев автотранспортных средств. Считают, что транспортное средство до сих пор роскошь, а не средство передвижения. Следовательно, владелец автотранспортного средства – лицо зажиточное.

А что касается:

Quote (людок%)
штрафи не просто по дорожчали ,а злетіли за хмари

Нельзя же на елку залезть, и …
Значит – не нарушать.


Санкт-Петербург
 
MantachДата: Понеділок, 09.02.2009, 23:33 | Повідомлення # 23
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 128
« 2 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (Viktor)
В данном случае не просто у людей, а у владельцев автотранспортных средств. Считают, что транспортное средство до сих пор роскошь, а не средство передвижения. Следовательно, владелец автотранспортного средства – лицо зажиточное.

Тоді якщо в селі у діда якому 75 і пенсія 700грн, стара волга 24та, він її не продає томущо, з села тільки на ній можна потрапити на базар і в лікарню, то з ваших слів він олігарх?


Ставище
 
ViktorДата: Понеділок, 09.02.2009, 23:43 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
А вот в Правительстве считают что у автовладельцев финансовый ресурс ещё не исчерпан. Только посоветую деду, в его 75, больше «сотни» по Ставище не ездить. Максимум 80 км, так как превышение на 20 км нарушением не считается. biggrin

Санкт-Петербург
 
MantachДата: Вівторок, 10.02.2009, 15:39 | Повідомлення # 25
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 128
« 2 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (Viktor)
А вот в Правительстве считают что у автовладельцев финансовый ресурс ещё не исчерпан.

Наше (правительство) приймає закони навіть не знаючи що там(прийняття рішень пакетом), я не думаю, що кожен депутат перечитав і вдумався в кожну сторінку законопроєкту, от і отримали хтось собі написав підняти транспортний збір і всі проголосували, а як відомо після боя руками не машуть! Тільки дивлячись новини як автомобілісти зараз роблять різні акції і правильно роблять.


Ставище
 
ViktorДата: Вівторок, 10.02.2009, 16:56 | Повідомлення # 26
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Quote (Mantach)
роблять різні акції

Что касается размера штрафов, то выступать основания нет. Лучше не нарушать. А по поводу государственных пошлин и различных государственных сборов, то здесь государству надо держать более разумную позицию. У нас тоже самое. Слов нет, точнее одни плохие.


Санкт-Петербург
 
RuskatДата: Середа, 11.02.2009, 01:24 | Повідомлення # 27
Сержант
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 49
« 3 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Я вам, народ, так скажу: Здирництво провоцирует нынешнее, ещё хужее, чем раньше, состояние в стране. У того "пана гаишника" тоже есть жена, дети, которых нужно кормить и одевать, и т д..... Это конечно не выход - брать взятки, но и другого выхода у них нет для обеспечения своей семьи. Поэтому пользуются этим. (ИМХО).

Зроблений в Білій Церкві | Мій домашній сайт.
 
ViktorДата: Середа, 11.02.2009, 09:48 | Повідомлення # 28
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Quote (людок%)
есть жена, дети, которых нужно кормить и одевать

Просто сказка. Значит если у меня есть семья, мне не хватает денег для её полноценного содержания, и нет возможности помахать жезлом, чтобы поправить достаток в семье, так может мне пойти воровать или заняться продажей наркотиков (тоже прибыльное дело). Ведь другого выхода у меня нет для обеспечения семьи?


Санкт-Петербург
 
MantachДата: Середа, 11.02.2009, 21:34 | Повідомлення # 29
Майор
Група: VIP-користувач
Повідомлень: 128
« 2 »
Країна: Україна
Статус: :-(
Quote (Ruskat)
Это конечно не выход - брать взятки,

Я так розумію, що гаїшніки берутиь взятки бо в них є сім"ї, нема питань, тоді підскажіть, що мені робити якщо я працюю пожежником і в мене також є сім"я???
Давайте дружно всі підем в гаї!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ставище
 
ViktorДата: Середа, 11.02.2009, 22:54 | Повідомлення # 30
Генерал-майор
Група: Адміністратор
Повідомлень: 1972
« 11 »
Країна: Російська Федерація
Статус: :-(
Quote (Mantach)
Давайте дружно всі підем в гаї

Не стоит!

Quote (Mantach)
підскажіть, що мені робити якщо я працюю пожежником

Сперва надо пройти по организациям и проверить наличие поверенных и опломбированных огнетушителей, соответствие их количества занимаемой организацией площади. Наличие приказа, о назначении ответственного за пожарную безопасность и журнала о проведении инструктажа и наличием в них подписей. Проверить соответствие электропроводки правилам пожаробезопасности. Наличие защитных колпаков на светильниках. Использование обогревательных приборов с открытой спиралью и автоматического отключения? А так же исправность пожарной сигнализации и её наличие (в необходимых случаях). Много есть оснований для наложения штрафных санкций на нарушителей пожаробезопасности. Вас этому не учили?
smile


Санкт-Петербург
 
Форум » Ставище » Ставище сьогодні » ДАІ на дорогах Ставищ. (Чи можна назвати дії інспекторів справедливими?)
  • Сторінка 2 з 9
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 8
  • 9
  • »
Пошук:


Ставище © 2024